Gaziantepspor - Umraniyespor canli izle

Gaziantepspor - Umraniyespor maci bitmistirFenerbahçe'nin yeni stoperi Milano'dan


Kjaer’in gitmesinin ardından Neustadter’in de ayrılma ihtimali gündeme geldi; stoper takviyesi kesinleşti. Yönetimin listesinde iki aday var: Milan’dan Gomez ve İnter’den Miranda...

Fenerbahçe’de Kjaer’in ayrılmasının ardından savunmaya takviye yapılması bekleniyordu. Neustadter’in de ayrılığı gündeme gelince, stoper transferi şart oldu. Sarı-Lacivertliler, stoper için gözünü Milano’ya dikti. Defansın ortasını güçlendirmek isteyen yönetimin bu bölge için iki adayı var. Bunlardan ilki, Milan’ın savunmacısı Gustavo Gomez. Oyuncuyla anlaşma sağlandı. Ancak İtalyan devi, Gomez’i kiralamak yerine bonservisiyle göndermek istiyor. Paraguaylı futbolcu için görüşmeler sürerken; İnter’in Brezilyalı’sı Miranda da gündeme geldi.

Bonservisi düşük Lacivert-Siyahlılar’ın 1 yıllık sözleşmesi kalan 32 yaşındaki oyuncuyu serbest bırakacağı iddiası ortaya atıldı. İnter’in, Miranda’nın kontratını fesh etmese bile düşük bir bonservis bedeliyle satmaya hazır olduğu öğrenildi. Fenerbahçe Yönetimi, Gomez ve Miranda için yapacağı pazarlıklar sonrası, kulüp şartlarına en fazla uyan ismi bu hafta İstanbul’a getirmeyi planlıyor.

Hiç yorum yok: