Karadağ - Romanya basket kesintisiz izle

Karadağ - Romanya maci bitmistirBEN ARFA'YI ALIRSIN AMA NASIL ALIRSIN?


- Medyada bir gün çok iyi diyen adam ertesi gün tam tersini söylüyor. Gidişat kötü. Oyuncular, kulüple ilişkiler. Daha transfer yapmamışız gibi yayınlar yapıyorsunuz. Mayıs’ta kaç oyuncu lazımdı, kaç oyuncu aldık. - Bazı oyuncularla görüştük, bazısı oldu, bazısı olmadı. Şartların ne olduğuna bakmıyorlar. Ben Arfa diyorlar, başka şey diyorlar. Nasıl geliyor kardeşim bu adam. İkiu gün önce yalanladık. Türk medyası yazıyor, yabancı basın, Türk medyasından alıyor. - Ben Arfa’yı yine alırsın. Almak ayrı bir şey. Şartlar var. Çok transfer yaparsak, batarız. Ondan sonra da çıkaramazsın zararı. Gelir ve gideri dengelememiz gerek.

KOCAMAN İÇİN TEZAHÜRAT Fenerbahçe'deki bayramlaşma törenine Futbol takımının teknik direktörü Aykut Kocaman da katıldı. Alper ile birlikte törende yer alan Aykut Kocaman, salonda bulunan üyelerin ilgi odağındaydı. Tecrübeli hoca için üyeler, "Sen bizim Kocaman gururumuzsun" tezahüratı da yaptı.

İfadelerim yanlış servis edildi' Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, daha sonra ise kulübün resmi internet sitesinden şu açıklamayı yaptı: "Kulübümüzün geleneksel bayramlaşma töreninde, bazı basın mensuplarıyla yaptığım sohbet, törende bulunmayan basın mensupları tarafından kamuoyuna yanlış ve çarpıtılarak servis edilmiştir. Beyanlarım içerisinde “Şartları anlatmak gerekir ama transfer kolay değil. Çok transfer yaparsın ama o zaman kulüp batar. Bir daha da kurtaramazsın” şeklinde, Türk Futbolu’nun geneliyle ilgili söylediğim ifadelerim “Transfer yaparsak batarız” şeklinde çarpıtılarak, bu esnada orada bulunmayan muhabirler tarafından kamuoyuna yanlış servis edilmiştir. Söz konusu ifadeler, sadece kulübümüzle ilgili değil, Türk Futbolu’nun geneliyle ilgilidir. Ayrıca yine konuşmamda da belirttiğim gibi, futbol takımımız bu sezona 8 yeni isimle başlamıştır. Dolayısıyla, Fenerbahçe Spor Kulübü’nün böyle bir sıkıntısı yoktur; çarpıtılan açıklamalarım bazı mecralarda yanlış ve manipülatif bir biçimde yer almıştır. Konuyla ilgili orada olmayan muhabirler tarafından yapılan manipülatif haberlere itibar edilmemesini kamuoyunun dikkatine sunarım."

Hiç yorum yok: